Rezerwacja wizyt online z Twojej strony www

Każdy klient serwisu FastiPro.pl może korzystać z rezerwacji wizyt online ze swojej strony internetowej lub facebook. Wystarczy zarejestrować konto firmowe.

Jak działają rezerwacje online ?

Załóż konto w serwisie FastiPro aby otrzymać link do Twojego firmowego terminarza. Link jest aktywny zaraz po rejestracji w naszym serwisie.

Każdy klient który kliknie na ten link zobaczy Twój terminarz i będzie mógł umówić się na wizytę do Twojego salonu/gabinetu. Każda wizyta zarezerwowana online wymaga Twojej akceptacji. Bez akceptacji wizyty Klient nie otrzyma potwierdzenia rejestracji na wizytę w danym terminie.

Jak przenieść link na moją stronę ?

Do przeniesienia linku terminarza na Twoją stronę www może być potrzebna pomoc firmy która stworzyła dla Ciebie serwis internetowy, lub osoba ze znajomością podstaw kodu HTML.
Pliki w zakładce do pobrania są tylko dla ułatwienia procesu linkowania do terminarza – jako link można wykorzystać dowolny element na Twojej stronie internetowej.

  • Pobierz wybrany baner z zakładki „Pliki do pobrania”
  • Umieść baner w odpowiednim miejscu na stronie firmowej jako grafikę
  • Każdy element graficzny na stronie internetowej można zamienić na link – tak też trzeba zrobić z pobraną wcześniej grafiką. Dodaj do niej link z zakładki USTAWIENIA / Twój link referencyjny
  • Teraz każdy klient będzie miał możliwość umówić się do Twojego salonu na wizytę przez internet

Pliki do pobrania

Klika grafik banerów do wykorzystania przez naszych Klientów. Wystarczy zapisać plik na swoim komputerze i podpiąć do niego link z zakładki „USTAWIENIA” – Twój link referencyjny

rezerwacje online


Pobierz plik – rozmiar 200x189px

Pobierz plik – rozmiar 336x269px

Pobierz plik – rozmiar 468x49px

Pobierz plik – rozmiar 728x79px

Twoja wizytówka i rezerwacje wizyt online

strona www dla salonu

Dla każdego naszego klienta możemy przygotować wizytówkę internetową wraz z linkiem „rezerwacje online”.

Wizytówka składa się ze „slider-a” który w kilku zdjęciach prezentuje Państwa gabinet. Części informacyjnej która opisuje Państwa gabinet/salon i oferowane usługi. Ważnym elementem wizytówki jest również kontakt do salonu wraz z informacją o godzinach przyjęć.  W cenie wizytówki wliczona jest subdomena w serwisie fastipro.pl

Istnieje możliwość zainstalowania wizytówki pod innym adresem niż subdomena fastipro.pl

Przy zamówieniu pakietu 360 wizytówka internetowa GRATIS.

Zobacz przykładową wizytówkę

Koszt wykonania wizytówki to:

285 zł. netto

Strona internetowa dla salonu

Dla bardziej wymagających oferujemy przygotowanie strony internetowej poświęconej Państwa biznesowi. Każda strona budowana jest indywidualnie według wymagań Klienta. Serwis internetowy oparty jest o system do zarządzania treścią strony tzw CMS. Takie rozwiązanie daje możliwość w prosty sposób zarządzać informacjami w naszym serwisie. Zmiana lub dodanie informacji tekstowych nie jest bardziej skomplikowane od pisania dokumentu w edytorze tekstu.

W cenę strony wliczony jest 12 miesięczny hosting.
Klientom serwisu fastipro.pl integrujemy rezerwację wizyt przez internet z nowo powstałej strony.

Koszt wykonania strony internetowej ustalany jest indywidualnie i zaczyna się

od 950 zł. netto